Kategorie
Aktualności z Chełmka Ciemna Strona

Skradł pieniądze i biżuterię

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku poszukują sprawców włamania do domu jednorodzinnego. Do zdarzenia doszło w dniu 03.12.2011 ok. godz. 17:15 w Chełmku przy ul. Broniewskiego gdzie sprawca do domu dostał się wyłamując okno, a następnie skradł pieniądze i złotą biżuterię. Pokrzywdzony straty oszacował na 4450 zł. Jak ustalili policjanci pokrzywdzonych w domu nie było kilka godzin.

3 odpowiedzi na “Skradł pieniądze i biżuterię”

Wczoraj było kolejne włamanie w gminie w krótkim czasie a nasza kochana Policja zamiast działać to śpi na patrolach. Chyba trzeba robić fotki jak śpią i wysyłać do Komendy Wojewódzkiej to może w końcu się wezmą za robotę.

Tak dokladnie, powinni ich wszystkich wywalic na zbity pysk bo to, co chelmkowska MILICJA wyprawia to sie w glowie nie miesci. Nie mieszkam w Chelmku na stale ale czesto w nim bywam i widze czym panowie sie zajmuja na sluzbie. Nawet maja swoje ustalone nocne godziny postoju na BP a czasami ich mozna spotkac kolo zakladow czy na Broniewskiego. Gdy tylko nadarzy sie okazja to sfilmuje panow i przesle material do Komendy Glownej bo czas najwyzszy zrobic porzadek wsrod policjantow, bo gdy oni beda na bacznosci to zaden zlodziej sie nie pofatyguje cos ukrasc… zdrowie tepakow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *