Chcesz aktywnie współtworzyć jeden z najbardziej wyjątkowych festiwali muzycznych w Polsce? Organizator II edycji Life Festival Oświęcim 2012 zapraszają do współpracy osoby, które są zainteresowane wolontariatem w ramach III edycji Life Festival Oświęcim 2012.

Wolontariat w ramach Life Festival Oświęcim ma charakter krótkoterminowy, lecz bardzo intensywny. Podczas jego trwania wymagana jest przede wszystkim pełna dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, znajomość języka angielskiego oraz asertywność.

Aby zostać wolontariuszem należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie http://www.lifefestival.pl/pl/wolontariat i przesłać go do koordynatorki wolontariatu Justyny Radwan, na adres: justyna.radwan@wp.pl (uwaga: akceptuje się jedynie zgłoszenia przysłane drogą elektroniczną do dnia 20 kwietnia br.).

Osoby zakwalifikowane do wolontariatu zostaną o tym powiadomione przez organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak również poproszone o zgłoszenie się w określonym terminie w celu podpisania umowy.