W dniu 10.01.2012 o godzinie 18:00 w Chełmku na ul. Powstańców Śląskich doszlo do wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem marki Daewoo Leganza, 26 – letni mieszkaniec Bobrka, na przejściu dla pieszych potrącił 64 – letniego mieszkańca Chełmka. Pieszy doznał obrażeń ciała i pozostał na leczeniu w szpitalu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że pieszy był pod wpływem alkoholu – 0,71 promila.

 

By admin

5 thoughts on “Wypadek na przejściu”
 1. Loona,
  Na skrzyżowaniu krakowskiej z powst. śl. 😉 ale tak na poważnie to wypadek miał miejsce na powstańców śląskich, więc dobrze jest napisane

 2. Ty mi pokaz gdzie Krakowska z Powstamcow sie krzyzuje. Tyle lat tu mieszkam i nie wiem. Jak juz, to w tym miejscu Krakowska krzyzuje sie z Kosciuszki. A na Powstancow nawet pasow nie ma. Prosze, nie pisz o czyms, o czym bladego pojecia nie masz.

 3. Czy u ludzi zanika umiejętność czytania ze zrozumieniem?
  „Na skrzyżowaniu krakowskiej z powst. śl. 😉 ale tak na poważnie……”
  Czy nie potrafisz przeczytać tego ze zrozumieniem, że z tym skrzyżowaniem to nie było na poważnie?
  A wypadek (tak na poważnie) miał miejsce na ul. Powstańców Śląskich. Skoro tyle lat tu mieszkasz, to pewnie masz jakiegoś znajomego/znajomą. Więc zapytaj go „czy przedwczoraj był tu jakiś wypadek” a odpowie ci: tak, był, potrąciło staruszka.
  I przestań mieszać. Wypadek był na ulicy Powstańców Śląskich a nie na Krakowskiej jak sugerujesz w pierwszym poście.
  I ponownie polecam kursy czytania ze zrozumieniem bo to przydatna umiejętność.

 4. Badz tak mily/mila i powiedz mi gdzie na Powstancow jest przejscie dla pieszych. Pytam powaznie. Bo jak mieszkam tu 30 lat, to nie zauwazylam jeszcze. Zle patrze moze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *