W dniu 04.10.2012 ok. godz. 06.50 w Chełmku na ul. Śląskiej doszło do wypadku drogowego w którym jak wstępnie ustaili policjanci kierujący samochodem marki Opel Vectra, 34 – letni mieszkaniec Libiąża podczas omijania innych pojazdów oczekujących na zmiane sygnalizacji świetlnej zderzył się z 57 – letnim mieszkańcem Chełmka, który kierował motocyklem marki Honda. W wyniku wypadku motocyklista doznał obrażeń ciała i został przewieziony na leczenie do szpitala.

By admin

5 thoughts on “Wypadek na światłach”
 1. Powrotu do zdrowia Andrzej ,
  wspaniali kierowcy / w puszkach / więcej rozwagi na drodze ,
  tych kilka minut was nie zbawi a może oszczędzić wielu cierpień innym .
  Czy nie warto było odczekac tych kilka minut , nie kombinować ?
  spieszysz się – wyjedź wcześniej to dalej dojedziesz .

 2. Falkon, jak motocyklista mógł wymusić pierwszeństwo?? Pisze przecież wyraźnie „policjanci kierujący samochodem marki Opel Vectra, 34 – letni mieszkaniec Libiąża PODCZAS OMIJANIA innych pojazdów oczekujących na zmiane sygnalizacji świetlnej”. Jak można omijać samochody stojące na czerwonym?? Baran z Libiąża zjechał BEZPRAWNIE ze swojego pasa ruchu i spowodował wypadek.

 3. „zderzył się z 57 – letnim mieszkańcem Chełmka, który kierował motocyklem” ??? zderzyl sie z 57 latkiem czy z motocyklem?

 4. Andrzej trzymaj się. Chyba długo na motor nie wsiądziesz. I kto mi teraz samochód naprawi jak się na dniach zepsuje. Powrotu do zdrowia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *