Nocny wypadek w Bobrku
Nocny wypadek w Bobrku

W dniu 27 sierpnia 2011 o godzinie 04.55 w Bobrku na ulicy Lipowej doszło wypadku, w którym śmierć poniósł 20 – letni mieszkaniec Bobrka.

Jak wstępnie ustalili policjanci 22 – letni mieszkaniec Bobrka kierujący samochodem marki VW Polo najechał na leżącego na jezdni jednego z dwóch mężczyzn.

Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Natomiast jego 25 – letni nietrzeźwy znajomy, również mieszkaniec Bobrka, który leżał na drugim pasie został oddany pod opiekę rodziny.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej tragedii.

Zdjęcie z miejsca wypadku w Bobrku
Zdjęcie z miejsca wypadku w Bobrku

By admin

10 thoughts on “Śmiertelny wypadek w Bobrku”
 1. 25 latek został oddany pod opiekę rodziny..
  trzeba się mocno zaopiekować dorosłym człowiekiem
  a kto się opiekuje tym kierowcą…na sumieniu będzie miał do końca zycia przez dwóch piii

 2. Przez głupią zabawę dwóch nietrzeźwych osobników kierowca do konca życia będzie miał na sumieniu jednego z nich. Szok co się dzieje z młodzieżą pod wpływem alkoholu

 3. Straszna i głupia śmierć..:( jest mi bardzo przykro i współczuję rodzinie zmarłego tragicznie chłopaka..Tylko mam pytanie..Co z kierowcą samochodu?z jaką prędkością jechał??? tam jest teren zabudowany no ale prosta droga więc podejrzewam jak tam jeżdżą,no a nad ranem żaden ruch więc… a poza tym widząc człowieka leżącego na drodze (powinien już widzieć z daleka, że leży „coś” na jezdni) każdy rozsądny zatrzymuje samochód! a nie próbuje ominąć „przeszkodę”… nie wiem jak to do końca tam wyglądało ale myślę sobie, że można było tego uniknąć..głupota tych dwóch, nigdy nikomu nie przyszłoby do głowy że tak się to może skończyć ale też niedoświadczenie,złamanie przepisów drogowych i również głupota kierowcy bo jak mówię gdyby jechał rozważnie i zgodnie z przepisami to zatrzymałby samochód..brak odpowiedniej reakcji kierowcy..stąd ta głupia śmierć..

 4. Pani Iwono
  oby Pani nie musiała być nigdy w takiej sytuacji żeby trzeba było rozsądnie zareagować,
  żeby Pani miała na to czas by móc wszystko wywarzyć i pohamować swój instynkt
  dlaczego usprawiedliwia Pani człowieka, który nigdy w tym miejscu nie powinien się znaleźć??
  dlaczego ci potencjalni sprawcy mają przewidzieć każdą sytuację?? dlaczego mają myśleć za innych?? i prędkość nie ma tutaj żadnego znaczenia!! wystarczy, że ktoś pojedzie z naprzeciwka, albo delikwent „ułoży” się poza zasięgiem przydrożnej lampy…
  przestańmy przewidywać i tym samym myśleć za kogoś…rozsądek tak nakazuje! kazdy jest kowalem swojego losu..tamten Pan podjął to ryzyko i niestety stracił życie.
  a kierowca…ma nie wsiadać do auta bo ciekawe co wymyśli następny???

 5. Szanowna Pani…
  ja nikogo tutaj nie usprawiedliwiam..
  zastanawiam się tylko dlaczego do takich głupich śmierci dochodzi.
  na pewno nie chciałabym się nigdy znaleźć w takiej sytuacji i oczywiści kierowcy również współczuje bo będzie żył z tą świadomością do końca..
  nikogo również nie oskarżam.
  po prostu trudno czasem zrozumieć różne dziwne zachowania ludzi..
  jak Pani napisała każdy jest kowalem swojego losu i zgadzam się z tym.
  proszę się nie bulwersować bo nie chciałam nikogo w żaden sposób swoją wypowiedzią urazić.

 6. Co tu dużo mówić,dwóch ******* popiło i zasnęło na ulicy,rozumiem się upić ale nie do takiego stanu,żeby sie tarzać po ulicy,najwyraźniej oboje byli nieodpowiedzialni i jednego z nich spotkała kara,totalnie nie żal mi takich kretynów,szkoda mi tylko gościa,który pójdzie za to siedzieć,jak dla mnie człowiek jest nie winny spowodowania tej śmierci,bo nikt by sie nie spodziewał jadąc nad ranem,słabo oświetloną drogą,że jakiś kretyn bedzie leżał na ulicy,bo mu się nagle spać zachciało,to przestroga dla innych co chleją do umoru,pijcie dalej,a skończycie jeszcze gorzej!!!
  Od admin: wpis ocenzurowany. Prosimy o więcej kultury. Portal czytają również dzieci.

 7. jak bym ja jechał też pewnie bym nie zdążył wyhamować jadąc z normalną prędkością. Bo dajmy że lampy się rano świeciły a człowiek leżał w cieniu poza zasięgiem światła. pomyślałbym że to jakiś cień, hamowałbym ale bym już nie zdążył zahamować. a pijoki nie powinni leżeć na ulicy tylko w rowie jak już coś. kierowca jest nie winny i to jeszcz 22 lata bo ja sam mam 23 lata to tyle w temacie.

 8. daga27 a Pani jest kims z rodziny kierowcy? Czy Pani kiedykolwiek była w styuacji kierowcy,badz rodziny zmarłego ? Dlaczego Pani osądza? Moze kierowca sobie tego nie życzy? Czy pracuje Pani w prokuraturze,policji? Jest Pani Młoda, stracila Pani Bata,Siostrę, Syna? Moze jest Pani jedynaczką? Prosze przypomnieć sobie swoje młodziencze lata a pozniej oskarżać. Bo sądze ze żaden z komentujących nie zna sytuacji, a dobrze sie komentuje, przy smierci Hobiego rózniez było tak samo. Spotkacie rodzine , wspolczujecie a na forach wypisujecie brednie bo wydaje sie Wam ze świat podbijecie.
  August

 9. łał
  chciałam dodać tylko:
  każdy waży jakie jest ryzyko swojego zachowania i jakie mogą wyniknąć z tego konsekwencje. i niech każdy za nie odpowiada
  jazda samochodem po ulicy jest czymś naturalny – leżenie na jezdni nie.
  i tyle miałam tylko na myśli pisząc swoje słowa
  a Hobi… nie sądzę żeby leżał na drodze
  po drugie łatwiej jest realnie ocenić sytuację na chłodno niż będąc nazwijmy to blisko z jedną z rodzin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *