Zapustowe harce seniorekKarnawał w tym roku jest długi, dlatego seniorki znowu się super bawiły. Na zapustowe harce lokal udostępnił, jak zwykle, zajazd „JÓZSTACH”, którego właściciele są bardzo przyjaźni seniorom. Do tańców skutecznie zachęcał nas DJ Krzysztof sponsorowany przez firmę „ASFOR”, która potrząsnęła, zdobytą wielokrotnie, „złotą sakiewką”.

Nasze najwcześniej urodzone seniorki nie ustępowały w tańcach i zabawie tym później urodzonym.

Zapustowe harce seniorekLiderki klubu, jak zawsze, wprowadzały nastrój dobrej zabawy, a poczucie humoru to też ich mocna strona. Słowa piosenki „jestem szaloooooona” to motto liderek, a także seniorek.Były tańce, śpiewy oraz zabawy zręcznościowe.

DJ Krzysztof zaprosił seniorki do zabawy z krasnoludkami, które podpowiadały co należy zrobić w tańcu. Panie z ograniczonymi możliwościami ruchowymi i fizycznymi bardzo nas zaskoczyły kondycją, zapominając skutecznie o swoich dolegliwościach.

Zapustowe harce seniorekWszystkie uczestniczki zabawy wychodziły, acz niechętnie, zadowolone i uśmiechnięte, oczywiście pytając kiedy następna zabawa. Dowodem jaka to była zabawa są załączone zdjęcia, które nie do końca oddają klimat zabawy.

Teraz nastąpi czas postu i umartwiania, ale maj to znowu pora na rozrywki i zabawy.

Prezes Klubu Seniora Halina Liszka