Złote Sakiewki 2009
Złote Sakiewki 2009

W piątek 29.01.2010 roku o godzinie 15:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku, odbyła się gala „Złote Sakiewki i Liderzy 2009″. Gala była doskonałą okazją do tego, aby podziękować przedstawicielom lokalnej przedsiębiorczości oraz osobom fizycznym za wsparcie finansowe, dzięki któremu udało się zrealizować wiele ważnych dla Gminy przedsięwzięć. 

Najhojniejsi darczyńcy zostali uhonorowani przez Burmistrza Andrzeja Saternusa statuetką „Złote Sakiewki”. Złote Sakiewki, czyli statuetki pokryte 24-karatowym złotem odebrało dziewięć firm z południowej Polski. To dowód wdzięczności samorządu za finansowe wsparcie różnych przedsięwzięć organizowanych w 2009 roku w gminie. W ciągu 12 miesięcy uhonorowani przekazali 190 tysięcy złotych, o 50 tysięcy więcej niż rok wcześniej.

Impreza poświęcona jest także lokalnym „Liderom” – wyróżnione zostały osoby zaangażowane w życie lokalnej społeczności i wykazujące się wielkim poświęceniem oraz służbą dla dobra innych. Uroczystość była też okazją do zbierania datków dla 4-letniego Igorka Bartosza z Oświęcimia, dziecka walczącego ze śmiertelnym nowotworem.

Złote Sakiewki 2009 otrzymali: Oknohit z Oświęcimia, VG Polska z Chełmka, Asfor Poznański z Chełmka, MZGK w Chełmku, Studio Fotograficzne Łysak z Oświęcimia, Zakład Produkcji Obuwia Anspol z Chełmka, Cukiernia Ptyś z Chełmka, Kojbud z Tychów oraz Nadwiślańska Agencja Turystyczna z Tychów.

By admin

5 thoughts on “Złote Sakiewki 2009”
  1. cytat „wyróżnione zostały osoby zaangażowane w życie lokalnej społeczności i wykazujące się wielkim poświęceniem oraz służbą dla dobra innych”
    Nie mogę nigdzie wyczytać jakie to osoby ??????? Może ktoś wie………….

  2. Za pewne są to osoby zaangażowane w życie lokalnej społeczności i wykazujące się wielkim poświęceniem oraz służbą dla dobra innych.

  3. Brawo brawo.prosiłbym jeszcze w takim razie o wyszczególnienie tych „finansowych wsparć różnych przedsięwzięć organizowanych w 2009 roku w gminie” bo chciałbym wiedzieć na co poszło te 190 tyś zł?A co do pana burmistrza który (poza tym że dobrze wyglada na zdjęciach!!) oraz reszty spóły,to może zajeli by sie poważnymi sprawami bo jak narazie to zamiast otwierać nowe miejsca pracy to sie redukuje etaty,w drogach jeszcze wieksze dziury, a w kinie lecą filmy z 3miesięczny opużnieniem!!!!a z kanalizacja to nawet w MZGK nie wiedza co i jak do końca.a i że nie wspomne o kopalni PIAST którą poprostu UWIELBIAMY.DZIĘKUJE PO TRZYKROĆ!!!!!!I pozdrawiam-naszczęście z zagranicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *