Zdzisław Kurdybacha 1955-2010
Zdzisław Kurdybacha 1955-2010

W wieku 55 lat zmarł Zdzisław Kurdybacha, prezes Administracji Domów Mieszkalnych w Chełmku. Urodził się 3 września 1955 roku w Miękiszu Starym, gmina Laszki, woj. podkarpackie. Uczęszczał do Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu. Po ukończeniu szkoły, pracował w Żegludze Krakowskiej. W 1982 roku zamieszkał w Chełmku wraz z żoną Anną i córką Małgorzatą. W 1991 roku objął stanowisko Kierownika Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Po restrukturyzacjj przedsiębiorstwa i przekształceniu go w spółki, od 2000 r. pełnił funkcję Prezesa Administracji Domów Mieszkalnych Sp. z o. o. Będąc Prezesem Spółki, administrował wspólnotami wchodzącymi w mieszkaniowy zasób gminy Chełmek. Pełnił również funkcję Zarządcy Wspólnot Mieszkaniowych. Spółka, którą kierował zatrudnia 23 pracowników. Zmarł w sobotę wieczorem w swoim rodzinnym domu, nieopodal Jarosławca na rękach żony.

27 kwietnia 2010 r. na Cmentarzu Komunalnym w Chełmku o godzinie 16.00, w obecności rodziny, przyjaciół, kolegów, współpracowników oraz mieszkańców Chełmka pożegnamy Śp. Zdzisława Kurdybachę.

By admin

2 thoughts on “Zmarł Zdzisław Kurdybacha”
  1. Znałem pana Zdzisława od zawsze–czyli od początku lat 80-tych – to był poprostu porządny człowiek……

  2. Znaliśmy się od 1970 roku, w TŻŚ razem śpiewaliśmy w chórze szkolnym szlagier szkoły „Fale Amuru”.
    Razem pracowaliśmy w Żegludze Krakowskiej, On w pionie Eksploatacyjnym na rożnych stanowiska, ostatnio jako zastępca GŁ. Dyspozytora, a ja natomiast w pionie Technicznym.
    Razem mieszkaliśmy w jednej kajucie na koszarce pod Wawelem.
    Był świadkiem na moim ślubie … Tańczyliśmy tez z Gosią na weselu Zdzicha i Ani w Makowie…
    Będzie Go nam brakowało…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *