Nowa odsłona Chełmek.Info
Nowa odsłona Chełmek.Info

W dniu dzisiejszym (3 kwietnia 2011 roku) zakończyła się przebudowa chelmek.info. Poniżej w kilku zdaniach o tym, co nowego można znaleźć na portalu chelmek.info. Pierwszą zmianą jest aktualizacja „silnika” chełmek.info. Został uaktualniony system WordPress na którym postawiony jest portal. Zmieniony został również układ graficzny. Główne okno zostało powiększone z 640px do 750px dla łatwiejszego przeglądania zawartości portalu. Zmieniono kolorystykę. Tło zmieniono na białe a paski menu nabrały nowoczesnego wyglądu 3D. Zmieniono również system antyspamowy, aby dyskusja w komentarzach przebiegała płynnie. Zmieniono również system wyłączania z dyskusji osób agresywnych i nie posiadających wpojonych podstawowych zasad kultury dyskusji. Zmieniono także regulamin portalu i zasady dyskusji. Prosimy przestrzegać tych kilku prostych zasad.

Nawiązaliśmy również współpracę z kilkoma podmiotami, które dostarczać będą Państwu informacje. Między innymi z powiatowym portalem informacyjnym. FaktyOświęcim.pl.

Chcielibyśmy również podziękować Panu Burmistrzowi za tak wnikliwe przyglądanie się działalności Chełmek.info. Nasłana na nas policja i prokuratura z wniosku burmistrza przyglądała się działalności portalu a nas dopingowała do pilnowania wszystkich najdrobniejszych szczegółów. Chcielibyśmy podziękować za ten darmowy controling.

Odwiedzacie nas coraz liczniej. Poniżej przedstawiamy statystyki za miesiąc marzec:

Odwiedziny Chełmek.Info (ilość unikalnych użytkowników - unikalnych IP)
Odwiedziny Chełmek.Info (ilość unikalnych użytkowników – unikalnych IP)
Odsłony portalu Chełmek.Info w marcu
Odsłony portalu Chełmek.Info w marcu

Chełmek.info czytany jest na wszystkich kontynentach w wielu nawet najbardziej egzotycznych krajach. Naszymi czytelnikami byli w ostatnim czasie mieszkańcy United States, United Kingdom, Ireland, Germany, China, Italy, Austria, Norway, Australia, Netherlands, Sweden, Slovakia, Belgium, Russia, Czech Republic, France, Spain, Canada, Denmark, Hong Kong, Taiwan, Switzerland, Croatia, Greece, Lithuania, Japan, South Africa, Turkey, Ukraine, Hungary, Finland, Portugal, Brazil, Jersey, Botswana, Indonesia, Honduras, Bulgaria, Egypt, Morocco, Argentina, United Arab Emirates, India, Kazakhstan, South Korea, Kuwait, Vietnam. Może kiedyś zasłużymy na nagrodę burmistrza – malutką złotą sakwę 😉

Nakładka mapy - ilustracja lokalizacji odwiedzających Chełmek.Info
Nakładka mapy – ilustracja lokalizacji odwiedzających Chełmek.Info

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do bieżącego śledzenia informacji z gminy na portalu chelmek.info. Zapraszamy również na facebook – otrzymacie natychmiastową informację o każdej nowej wiadomości na portalu